چاپ دیجیتال کتاب گاندی

ارائه کلیه خدمات چاپ کتاب با قیمت مناسب و کیفیت عالی در کمترین زمان

محاسبه آنلاین هزینه چاپ دیجیتال کتاب

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب ساز و کاری است که به کاربر امکان براورد هزینه چاپ کتاب را در فضای مجازی و به صورت آنلاین فراهم می کند

چاپ گاندی یکی از مجموعه های قوی و تخصصی است که در حوزه ی چاپ و نشر کتاب با امکانات و تجهیزات پیشرفته و بهره گیری از تیمی متعهد و حرفه ای فعالیت می نماید. چاپ گاندی یکی از قدیمی ترین مجموعه های فعال در این حوزه بوده و توانسته است با ایجاد حسن اعتماد مشتریان خود، شرایطی خاص و آسان را برای ناشرین و نویسندگان و مترجمین عزیز کشورمان ایران فراهم نماید. فعالیت گسترده و علمی و تخصصی این مجموعه ، با مدیریتی هوشمندانه به سوی رشد و ارتقاء بهتر در حرکت است. شما می توانید در خصوص محاسبه آنلاین چاپ کتاب و آگاهی از تعرفه های چاپ کتاب، با بخش پشتیبانی این مجموعه تماس گرفته و با دریافت مشاوره ای کامل و تخصصی در خصوص چاپ و نشر کتاب، با خیالی آسوده چاپ کتاب خود را ضمن عقد قرارداد به چاپ گاندی بسپارید. در این مجموعه کتاب ها در کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن با هزینه هایی متناسب با بودجه ی شما به چاپ رسیده و تحویل می شود.

پارامترهای اصلی محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب

برای آن که بتوانید در قسمت محاسبه آنلاین چاپ کتاب ، اطلاعات خود را به درستی وارد کنید می بایست چند نکته را در نظر داشته باشید.

1-تعیین تعداد صفحات کتاب: با توجه به فایل کتابی که تهیه کرده اید می توانید تعداد صفحه های کتاب را ثبت کنید. این عدد ممکن است دقیق نباشد و زمان صفحه آرایی کتاب ، تعداد صفحات دچار تغییر شود اما این تغییرات چندان زیاد نخواهد بود.

2- تعیین تیراژ کتاب : تیراژ کتابی که در نظر دارید را باید ثبت نمایید. این تیراژ می تواند در هزینه های چاپ کتاب بسیار موثر باشد. در صورتی که کتاب اولی است که چاپ می کنید، می توانید با تیراژ کم کار خود را شروع کنید اما اگر از فروش کتاب خود اطمینان دارید بهتر است تیراژ بیشتری را ثبت نمایید.

3- تعیین نحوه انجام چاپ کتاب: برای چاپ کتاب نهایتا باید قطع کتاب، نوع کاغذ متن و مقوای جلد و نوع صحافی و موارد مشابه را انتخاب کنید که برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به بخش نکات چاپ مراجعه نمائید.

البته علاوه بر موارد فوق ممکن است که کتاب شما نیاز به تایپ و صفحه آرایی و طراحی جلد و ... داشته باشد که هریک هزینه های خاص خود را دارد. همچنین عوامل دیگری مانند رنگی بودن یا سیاه و سفید بودن کتاب در هزینه ی نهایی چاپ کتاب تاثیر بسزائی بگذارد. به هر حال با توجه به وجود عوامل موثر زیاد بر هزینه چاپ کتاب، توصیه می کنیم که مشاوره های لازم را در خصوص چاپ کتاب و محاسبات آن، به صورت آنلاین و یا تلفنی با چاپ گاندی دریافت نمائید. در این مجموعه چاپ کتاب به صورت فوری و بدون واسطه و در هر تیراژی که مد نظر داشته باشید، انجام می شود. تخصص و تجربه ی مجموعه چاپ گاندی، باعث می شود تا مطابق با بودجه ای که دارید تمامی مراحل چاپ و نشر کتاب با بهترین قیمت و کیفیت برای شما انجام شود. برای محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب خود نیز می توانید به اینجا مراجعه کنید.