چاپ دیجیتال کتاب گاندی

ارائه کلیه خدمات چاپ کتاب با قیمت مناسب و کیفیت عالی در کمترین زمان

چاپ کتاب در تیراژ پایین

چاپ کتاب در تیراژ پایین، اصطلاحا به چاپ دیجیتال کتاب مشهور است.

بسیاری از کسانی که به نویسندگی و چاپ کتاب علاقه مند هستند در ابتدا چاپ کتاب در تیراژ پایین را بر می گزینند. آن ها چاپ کتاب را با تعداد محدود شروع می کنند تا بتوانند به خوبی با بازخوردهای مخاطبان آشنا شوند.

مزایای چاپ کتاب در تیراژ کم

1-اولین نکته ای که می توان به عنوان مزیت این نوع از چاپ منظور کرد آن است که می توان به خوبی بازار فروش را ارزیابی نموده و سپس به تعداد زیاد آن اقدام نمود. در صورتی که تعداد زیادی از کتاب را چاپ نمایید و پس از آن دریابید که فروش آن مطابق با پیش بینی های شما نیست ، متاسفانه دچار زیان زیادی خواهید شد. اما در صورتی که چاپ کتاب را با تعدادی محدود آغاز کنید می توانید به خوبی با کمترین هزینه، از میزانی که می توانید فروش نمایید اطلاعات کافی کسب کرده و ادامه ی چاپ نسخه های بعدی را به نتیجه ی این تحقیق بسپارید.

2-دومین موضوع آن است که می توان بازخوردها را نیز دریافت نمود. این امکان وجود دارد که در اولین چاپ، کتاپ خود را به دیگر نویسندگان و مولفین و یا دوستان و همکاران خود داده و از آن ها بخواهید نظرشان را برای شما ارسال نمایند. این بازخوردها می تواند باعث شود تا ایرادات کار را به خوبی شناسایی کرده و کیفیت محتوای کتاب را بالا ببرید.

3- می توان با چاپ کتاب در تیراژ کم، بررسی کاملی بر روی مرغوبیت چاپ داشته و صحافی را کنترل نمود و سپس برای چاپ در تعداد زیاد تصمیم گیری نمود. بسیار پیش آمده است که پس از چاپ نخست، نیاز باشد تا در قسمت هایی از کتاب تغییراتی ایجاد نمود و سپس با اعمال تغییرات، آن را در کیفیتی بالاتر در تیراژ بالا چاپ کرد.

4- از طرفی این روش می تواند هزینه های نویسندگان و مولفین را نیز کمتر کرده و آن ها را از زیان حاصل از چاپ بالای کتاب نجات دهد. این کاملا روشن است که هزینه های چاپ بالا بوده و تیراژ بالای آن هزینه های زیادی را در پی خواهد داشت.

چاپ کتاب با تیراژ کم در چاپ گاندی

نویسندگان و مولفان می توانند در چاپ گاندی چاپ کتاب خود را با تیراژی کم و قیمتی مناسب انجام دهند. این مجموعه دارای تجهیزات چاپ کامل می باشد و کتابی با کیفیت بسیار بالا را به شما ارائه خواهد داد. در این خصوص می توانید با چاپ گاندی تماس بگیرید و در خصوص تمامی مراحل مربوط به چاپ کتاب اطلاعات کافی را کسب نمایید.

در چاپ گاندی می توانید با کمک امکانات در چاپ دیجیتال ، چاپ کتاب با تیراژ کم را تجربه نمایید و به هر تعداد کتابی که نیاز دارید ، سفارش چاپ دهید. سرعت چاپ در این روش بسیار بالا بوده و کتاب را در کوتاه ترین زمان با کیفیتی مناسب دریافت خواهید نمود.

چاپ کتاب با تیراژ کم اما کیفیت بالا

برخی از چاپخانه ها متاسفانه برای کاهش هزینه های چاپ کتاب، کیفیت کار را کاهش می دهند تا بتوانند سود بیشتری کسب نمایند. در چاپ گاندی کاهش هزینه های چاپ از طریق حجم بالای سفارشات انجام شده و با انتظار سود کمتر، از کیفیت چاپ کتاب کاسته نمی شود. کاغذ های مرغوب و استفاده از ماشین آلات مجهز، تماما در خدمت چاپ کتاب های ارزشمندی است که قرار است در بازار به فروش رسیده و مخاطبان زیادی را جذب خود نماید.

حسن اعتبار و اعتمادی که چاپ گاندی در میان نویسندگان و مولفان دارد نشان از این ادعاست. احترام به ناشرین و نویسندگان در هر شرایطی و حفظ کیفیت کتاب ها، نشان از اخلاق مداری این مجموعه دارد. بنابراین می توانید کتابهای خود را با تیراژ اندک به چاپ برسانید و در این میان بازار فروش کتب خود را نیز تحلیل نمایید. برای محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب خود نیز می توانید به اینجا مراجعه کنید.